انواع ماشین کنترلی

انواع ماشین کنترلی

اسباب بازی های کنترل رادیویی (RC) وسیله نقلیه ای هستند که با باتری کار می کنند و می توان با استفاده از فرستنده یا ریموت کنترل از راه دور آنها را کنترل و رانندگی کرد . علاوه بر کوادکوپتر ، هواپیما و هلیکوپتر ، شما باید با انواع ماشین کنترلی نیز آشنا شوید .

ماشین کنترلی RC

در گذشته ، RC به معنای “کنترل از راه دور” و “رادیو کنترل” به کار می رفت ، اما از آنجا که عبارت کنترل از راه دور همچنین شامل وسایل نقلیه اسباب بازی است که با سیم به کنترلر متصل شده اند ، RC امروزه تنها و بیشتر به وسایل نقلیه از طریق پیوند فرکانس رادیویی کنترل می شوند اشاره می کند .

وسایل نقلیه RC با استفاده از موتورهای الکتریکی کوچک که معمولاً از باتری های نیکل-کادمیوم یا لیتیوم تغذیه می کنند ، حرکت می کنند ، در حالی که کنترل کننده ها معمولاً از باتری های یکبار مصرف AA یا AAA خریداری شده در فروشگاه استفاده می کنند .

معرفی انواع مختلف اسباب بازی های RC

ماشین های و کامیون های RC

در این دسته ، انواع ماشین ها و کامیون های RC مربوط به مدل های محبوب خودروها (فراری ، پورشه ، فورد موستانگ و غیره) ، و همچنین طیف سرگیجه کننده ای از کامیون های مدل ، جیپ ، موتورسیکلت ، تانک و ربات های مختلف را خواهید یافت .

ماشین کنترلی آفرود MZ 2847

کامیون کمپرسی دامپ تراک کنترلی HUINa 1540

 

 

 

دسته بندی ماشین های کنترلی :

 

هلیکوپترهای RC و وسایل نقلیه هوایی

دسته RC هلیکوپتر و وسایل نقلیه هوایی شامل همه اسباب بازی های کنترل از راه دور است که می توانند به هوا بروند ، چه در داخل و چه خارج. در بین این کلاس اسباب بازی RC ، هلیکوپترهای کوچک و بزرگ و همچنین کوادکوپترها (مانند مینی پهپاد) ، جت ها ، کشتی های فضایی و موارد دیگر را خواهید یافت.

هلیکوپتر کنترلی چهار کانال

 

هواپیما کنترلی گلایدر MYTOYS A800

 

 

بهترین ماشین کنترلی

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.